חיבור בין גוף לנפש, שירה
ליאור היא מורה שגורמת לי לרצות להעמיק ולהתמיד בתרגול יוגה. אי אפשר לפספס את העובדה שהיא חיה את היוגה בכל רמ״ח איבריה וזה מעורר השראה. התרגול איתה מעצים אצלי את החיבור לגוף ולנפש. מדוייקת להפליא! בקיצור רוצה להיות את כשאהיה גדולה.
מקצועיות וקסם, שרון
יוגה בגבעה הוא מקום קסום שמכניס אותך לאווירה עוד לפני שבכלל התחלת לתרגל. ליאור מנהלת אותו בהקשבה ובנדיבות. שיעור האיינגאר יוגה שאני משתתפת בו פעם בשבוע הוא מקצועי, מלמד ומקום מפלט מכל הסובב אותנו. ממליצה בחום!
יוגה כדרך חיים, גדי
יוגה כדרך חיים. בעיקר פיזי, עם נגיעות רוחניות. אוהל ענק בלב הטבע. לב רחב של ליאור שמעבירה שיעורי יוגה עם תנועה ונשמה. סדרות תרגילים שמשתנות מדי פעם בכדי לשים דגש על נושא מסוים. התרגול מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. לתרגילים קשים יש חלופות. אני מתרגל אצל ליאור כשבע שנים, מגיל 63. שלושה שיעורים בשבוע. התרגול דוחה ומבטל כל דבר אחר. ממש התמכרות. מצבי הגופני והנפשי טובים יותר מאי פעם. אני משוכנע שליוגה יש חלק משמעותי ביותר בעניין.
הנחיה מדויקת וערך מוסף, ליאור
היוגה היא פעילות משלימה: תרגול תנועות והפעלת איזורים בגוף שלא ״זוכים״ להתייחסות ביומיום. כל אלה מספקים תחושת איזון ושלמות. לימוד על יכולת הגוף לבצע דברים לא מוכרים היוצרים תחושת התרוממות ( גילוי מחדש) גירוי פיזי של איברים פנימיים ( נשימות, פיתולים) ובכך תחושת אימון וכושר לאיזורים ״שמחוץ לרדאר״. לליאור יכולת הנחיה מדויקת להפליא, הדגמה, צפייה במתרגלים ומתן פידבק וכל אלה במקביל ( אני לא מבין איך היא עושה את זה, מדהים). ההסברים מעניינים - על משמעות תרגיל כלשהו בהקשר ביומכני, אנטומי ( אני מת על זה, סוג של חיבור בין היוגה לפיזיקה/ פיזיולוגיה). הקראת קטעים נבחרים המספקים זוויות פילוסופיות, בקיצור ליאור היא משהו מיוחד שלא פוגשים הרבה.
תודה על הזכות, שרית
ליאור אומרת למצוא את קו האמצע. את האיזון. את השקט. את האינטימיות שבתרגול. את אי המאמץ שבתוך המאמץ. וכל דבריה.מנעד קולה. ההתכוונות הגדולה והעמוקה שלה. תשוקתה. יכולתה להסביר. להמחיש.לגרות ולעודד הם חגיגה של חווית יוגה נפלאה.
חווית התנועה כחוויה רוחנית, לבנת
התחלתי לתרגל איינגאר יוגה עם אלינור בסטודיו שעל הגבעה לפני כשנה..אני מחכה מדי שבוע לשיעורי היוגה, הם נפלאים, וממלאים אותי גופנית ונפשית. הסטודיו נמצא במקום קסום מאין כמוהו ואף הוא הופך את חווית התנועה לחוויה רוחנית ומחדשת אנרגיות..אלינור מורה נהדרת, קשובה, עם תשומת לב גבוהה לדיוק התרגול.
סגנון ייחודי ותומך, דני
ליאור היא קסם. מעוררת השראה, מחשבה, מאתגרת שצריך, תומכת שצריך. ללא ספק המורה הכי טובה שנפגשתי. אני מתרגל יוגה קרוב ל-20 שנה, במדינות שונות, ואסכולות מגוונות. ליאור, בעלת סגנון כל כך ייחודי, לא מפסיקה ללמוד, לאתגר את עצמה ואותנו. זה מתורגם להתפתחות, עניין ואתגרים ברמה שבועית. אני לא מפסיק ללמוד כל שבוע. השיעורים שלה מתאימים לכל הרמות, כאשר ליאור רגישה ומתאימה את התרגילים לכל אחד מהתלמידים שלה. פשוט מתנה!

מה מהיר יותר מהרוח?

המחשבה

אלמנט עיטור

הואנה-פרווה | Vana Parva

להרשמה לשיעור ניסיון

השאירו פרטים

אלמנט עיטור

הואנה-פרווה | Vana Parva

אלמנט עיטור

הואנה-פרווה (Vana Parva) או ספר היער, הוא השלישי מבין שמונה-עשר הספרים (או הפרקים) באפוס המהברטה Mahabarata ההודי. בפרקים 310-312 של ספר היער מופיעות שאלות הנשאלות על ידי היאקשות (Yakshasבסנסקריט: यक्ष yakṣa) שהן רוחות טבע במיתולוגיה ההינדית. השאלות או החידות באתר לקוחות מתוך פרקים אלו.